Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień z dmuchańcami

Utworzono dnia 09.07.2024
Burmistrz Kcyni Mateusz Stachowiak zaprasza na kolejną edycję imprezy pn. Dzień z dmuchańcami, która odbędzie się 15 sierpnia. W tym roku zmieniamy lokalizację – z rynku przenosimy się do parku przy GCKiB w Kcyni, gdzie czekać będą na Was darmowe dmuchańce, zabawa PIANA PARTY (koniecznie zabierzcie stroje kąpielowe), animacje, strefa relaxu dla dorosłych, muzyka. Odpłatnie udostępnione będą stoiska z gastronomią i napojami. Atrakcje dla dzieci w godzinach 16.00 do 20.00. Od godz. 20.00 do 22.00 zabawa z muzyką lat 80- tych i 90-tych. Imprezę rozpoczniemy koncertem Orkiestry Dętej OSP Kcynia, wcześniej o godz. 15.30 na okoliczność przypadającego w tym dniu Święta Wojska Polskiego przez władze samorządowe zostaną złożone kwiaty w Miejscach Pamięci Narodowej. Podczas wydarzenia przewidziano także inaugurację projektu „AED Kropki Życia w gminie Kcynia”, szkolenia z użycia defibrylatora AED oraz pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej.
Zabierzcie kocyki, stroje kąpielowe (przydadzą się do PIANA PARTY) oraz dobry nastrój!
Organizatorzy: Urząd Miejski w Kcyni (Referat Edukacji, Promocji, Sportu i Kultury), Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni, Planeta Świetnej Zabawy.
W przypadku złej aury Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu wydarzenia, o czym poinformujemy za pośrednictwem strony www.kcynia.pl i FB.

Jesteśmy na Facebook'u

Nasza placówka

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 52

W poprzednim tygodniu: 91

W tym miesiącu: 390

W poprzednim miesiącu: 466

Wszystkich: 18292